Субота, 29 квітня 2017 09:34

Вибори до Громадської ради при МОЗ України

Оприлюднено узагальнені попередні результати он-лайн голосування по формуванню Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я України. https://vanuan.github.io/moz-vote

Українська асоціація лікарів-психологів офіційно визнає попередні результати голосування та вітає новий склад  Громадської ради при МОЗ.

Наша організація протягом 3х термінів входила до складу ГР,  тому на власному досвіді знаємо яка це не легка і часом невдячна праця. Однак вона є дуже важливою, якщо робиться не задля "галочки" чи отримання бонусів для організації, а заради розвитку охорони здоров’я населення. Чого і хочемо бачити в роботі нового складу Громадської ради.

Аналізуючи попередній склад, можемо констатувати, що він суттєвим чином відображає суспільні настрої: багато волонтерських та правозахисних організацій, професійні лікарські організації залишились в меншості  та жодної організації з сфери психічного здоров’я.

Хочемо подякувати всім, хто проголосував за УАЛіП – 304 голоси – це не мало, особливо зважаючи на те, що ми не проводили активної агітаційної роботи.

Дякуємо, що ви підтримуєте нашу діяльність і гарантуємо, що і далі будемо працювати задля захисту професійних прав фахівців, створення якісної системи охорони психічного здоров’я та світового рівня надання послуг у цій сфері.

Щиро ваш,

Президент УАЛіП

Богдан Божук