Субота, 02 липня 2016 01:44

Утворення Київської Лікарської Ради

30 червня 2016  в Національній науковій медичній бібліотеці України відбулась знакова подія для лікарської спільноти столиці – утворення  Київської Лікарської Ради (КЛР). Наша Асоціація увійшла до складу цього добровільного фахового об'єднання професійних лікарських громадських організацій, що забезпечує подальший розвиток медичної психології в м.Києві та незмінну інтеграцію фахівців з охорони психічного здоров'я - лікарів-психологів у лікарське співтовариство, як на загальнодержавному, так і на місцевому рівнях.

  

За ініціативи Київської Крайової організації ВУЛТ, на  Установче  зібрання було запрошено близько 60 почесних гостей, серед яких понад 50 профільних медичних асоціацій і лікарських товариств, які ввійшли до складу КЛР.

Після привітальних промов було зачитано та опрацьовано  установчі документи, які попередньо було розіслано на обговорення. Всього до установчих документів було внесено близько 15 поправок, які стосувались питань членства, роботи Уповноваженого координатора, та низки інших важливих організаційних питань.

Після прийняття установчих документів відбулось обрання Президії КЛР.

Одноголосно було обрано такий склад Президії:

Голова КЛР – Даніель Карабаєв

Перший заступник Голови КЛР – Леонід Білянський

Заступник Голови КЛР – Галина Бекетова

Відповідальний секретар КЛР – Іван Сорока

Використано текст офіційного сайту Всеукраїнського лікарського товариства http://www.vult.org.ua/?p=767