Середа, 23 грудня 2015 08:11

Святкове засідання "Mental core"

24 грудня 2015 року відбулося святкове засідання клубу "Mental core". 
На цьому засіданні клуб відійшов від традиційного розгляду теми, натомість провівши засідання у вигляді перегляду кінофільмів із психологічним підтекстом та подальшим їх обговоренням. Для показу були обрані короткометражні фільми із різноманітними сюжетами, які викликали в аудиторії то радість і піднесення, то сум і змушували глибоко задуматись. Після перегляду під час дискусії було обговорено багато тем, серед яких: проблема професійного вигорання лікаря-психолога, віра людини в чудеса, мотиви суїцидальної поведінки, ставлення людини до власної та чужої смерті, цінності сучасного суспільства та їх деформація в сучасних умовах та багато інших. 

Цікавим та по-своєму показовим був той факт, що різні глядачі сприймали одну й ту саму ситуацію чи вчинок кіногероя по-різному, і давали численні та часто досить несхожі за змістом психологічні трактування поведінці героя та його взаємодії з іншими людьми. В такі моменти дискусія пожвавлювалась та ситуація розглядалась у різних ракурсах та з різних позицій, що поглиблювало її психологічний аналіз. 

   

Новий формат зустрічі знайшов суттєву підтримку в аудиторії. Сподіваємось, що кіноперегляд увійде у практику засідань клубу, адже він дозволяє розібрати багато різноманітних тем та осягнути значний спектр питань, які неможливо обговорити під час традиційного тематичного засідання.