Інга Міссмаль в Репужинцях

Буковинський  державний медичний університет

Медико-психологічний центр БДМУ

07-13 липня 2014 р.

 ІХ психологічний інтенсив 

(база відпочинку БДМУ «Здоров’я»,

с.Репужинці, Заставнівський р-н, Чернівецька обл.).

 

В рамках проведення інтенсиву відбудеться науково-практичний семінар

 

«Короткострокова терапія осіб, що перебувають (або перебували) в кризовій ситуації»

Ведуча: Інга Міссмаль (Німеччина) – дипломований психоаналітик (інститут К.Г. Юнга в Цюріху), засновниця IPSO gGmbH International Psychosocial Organisation (2008 р.)

www.ipsocontext.org

www.ipso-cc-afghanistan.org

Завдання організації:

-          надання психологічної допомоги та підтримки людям у повоєнні часи, у кризових ситуаціях після природніх катастроф через імплементацію власних проектів або співпрацю з вже існуючими структурами, наприклад, закладами охорони здоров’я та іншими організаціями;

-          розробка концепції діяльності місцевих установ з психологічної підтримки з метою якісного покращання існуючих програм, або як доповнення до них;

-          підтримка місцевої культури і культурної ідентичності, впровадження діалогу між різними культурами і націями, миротворчої роботи шляхом поєднання психосоціальних та мистецьких проектів.

 

Досвід роботи в Афганістані з 2005 р.: проект підготовки для Міністерства охорони здоров’я психологів-консультантів, лікарів і медичних сестер. Консультанти IPSO в Афганістані за останній рік надали допомогу 50 000 особам під час індивідуальних консультацій.

Відео TED Talk 2011: http://www.youtube.com/watch?v=Jc2F3-nawnI

Запропонований Інге Міссмаль терапевтичний підхід працює на розвиток ресурсу, і в дуже короткий час (зазвичай тривалість першого курсу становить 3-5 зустрічей), допомагає людям знову відновити впевненість у собі, самоствердитись. За останні 10 років, окрім Афганістану, співробітники IPSO концепцію підготовки консультантів та надання психологічної допомоги застосовували на Гаїті та у Китаї після сильних землетрусів, а також у Шрі-Ланці після цунамі.

Додаткова інформація та запис на участь у семінарі:

Поліщук Олександр 0503746037 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Хромюк Валентина 0993420506

 

Інформація про психологічний інтенсив:

https://www.facebook.com/groups/470378106418275/?fref=ts

http://vk.com/repuzhinci

Читати 2447 разів Останнє редагування Четвер, 26 червня 2014 20:02
Детальніше в цій категорії: « Репужинці 2014 Арт-калейдоскоп »