Арт-терапевтична конференція 2016

Всеукраїнська громадська організація «Арт-терапевтична асоціація»
Інститут соціальної та політичної психології НАПН України
Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика
Інститут корекційної педагогіки та психології
Інститут магістратури, аспірантури і докторантури
Національного педагогічного університету імені Драгоманова
Всеукраїнська громадська організація «Українська асоціація лікарів-психологів»
Кафедра сучасної хореографії факультету режисури та хореографії
Київського національного університету культури і мистецтв
ГО «Центр психології руху та творчого самовираження»
Київський міський Будинок Вчителя
 
Запрошують прийняти участь у
 
ХІІІ МІЖНАРОДНІЙ МІЖДИСЦИПЛІНАРНІЙ 
НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ
 
ПРОСТІР АРТ-ТЕРАПІЇ
 
25-27 лютого 2016 року
 
Як й завжди ми будемо раді зустрітися з Вами наприкінці зими! До участі запрошуються психологи, соціальні працівники, психотерапевти, психіатри, педагоги, вихователі, спеціалісти, що цікавляться арт-терапією, та професійні арт-терапевти. Ми пропонуємо доповіді, майстер-класи та лабораторії та інші творчі форми відновлення ресурси та набуття нового досвіду.
Метою проведення конференції є створення інформаційного поля для конструктивного спілкування фахівців з арт-терапії та сприяння підвищенню рівня теоретичних знань, удосконаленню практичних вмінь та навичок фахівців в сфері арт-терапії.
У програмі конференції
обговорення фундаментальних та спеціалізованих питань щодо використання арт-терапії, танцювально-рухової терапії, казкотерапії, музикотерапії та інших споріднених напрямів допомоги особистості в сучасних системах психокорекційних, психотерапевтичних, психопрофілактичних, реабілітаційних та інших заходів, а також майстер-класи спеціалістів з арт-терапії. Планується участь наших колег з США в скайп-форматі.
Надіслати тези доповіді в паперовому або електронному виді Ви можете до 30 січня 2015 року на адресу: 04070, Київ, вул. Андріївська, 15, Інститут соціальної та політичної психології НАПН України, ВГО “Арт-терапевтична асоціація” або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Обсяг тез до 4 сторінок. Концепція майстер-класу оформлюється у вигляді тез. Оргкомітет залишає за собою право обирати майстер-класи для програми конференції (критеріями є відповідність темі конференції, професійність тренера, що визначатиметься за змістом тез).
За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:
+38(093)7884738; +38(067)2748968.
 
Учасники конференції отримують сертифікати участі
 
Організаційний внесок за участь у конференції становить 300 грн. (для студентів та членів ВГО „Арт-терапевтична асоціація” за умови сплати членського внеску – 200 гривен.). Для психологів-волонтерів, що допомагають іншим, – спеціальні умови. Організаційні внески підуть на видання матеріалів конференції, презентаційні матеріали для кожного учасника та інші організаційні витрати). До участі в майстер-класах та лабораторіях запрошуються лише учасники, що пройшли реєстрацію та внесли організаційний внесок.
 
Поточну інформацію Ви можете отримати на сайті: http://www.art-therapy.org.ua
Попередня реєстрація: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Читати 1898 разів Останнє редагування Неділя, 07 лютого 2016 15:51