Вівторок, 10 листопада 2020 20:20

Майстер-клас від УАЛіП

Відділ перинатальної психології, неонатології, педіатрії, акушерства і гінекології  ВГО «Українська асоціація лікарів-психологів» взяв участь у міжнародному конгресі "Психосоматична медицина XXI століття". На майстер класі «Психосоматичні аспекти та особливості взаємодії «лікар-пацієнтка» в акушерстві та гінекології», який підготували та провели представниці відділу, лікарі-психологи  Волянська Юлія Володимирівна (пологовий будинок Медичної групи компаній Адоніс), Бут Тетяна Олександрівна (КНП "Київський міський пологовий будинок 1"), Мірошнікова Ольга Миколаївна (Медичний центр R+ medical network)  були висвітлені наступні практичні питання: особливості роботи лікаря-психолога в закладі охорони здоров’я акушерсько-гінекологічного профілю в залежності від його організації та структури; особливості комунікації з пацієнтками, що зазнали перинатальних втрат, структура перинатальних втрат, їх та наслідки для психологічного здоров’я; З якими розладами психічного здоров‘я можуть стикнутися вагітні жінки та як їх діагностувати?

Дана тематика є надзвичайно актуальною, про що, зокрема свідчить велика кількість учасників та позитивних відгуків в соціальних мережах!

Відділ готовий ділитися напрацюваннями та долучатися до впровадження алгоритмів роботи лікаря-психолога в акушерсько-гінекологічній службі.

А з розробленими та затвердженими алгоритмами ви можете ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/file/d/1k19lviGLhFEEXw1MG8rrMrb_MZ2KAvTF/view?usp=sharing

Сподіваємось вони допоможуть вам у роботі!

  

 

Детальніше в цій категорії: « З Днем психічного здоров'я