Субота, 16 червня 2018 12:51

З днем медичного працівника

Любі колеги і колежанки!

Сердечно вітаю вас з професійним святом!

Кожен знає з дитинства,  що професія медичного працівника є найбільш гуманною і важливою, адже в наших з руках лежить найбільша цінність кожної людини – її здоров’я. Ми сприяємо появі на світ, гармонійному розвитку дітей, працездатності, якісному життю та достойному переходу у вічний спокій.

Однак реальна ситуація накладає певні корективи на ці істини: ми отримуємо одні з найнижчих заробітних плат, ми маємо надважкі та ненормовані умови праці, ми відчуваємо невпевненість в майбутньому та змушені працювати понад власні сили, щоб забезпечити себе та свої родини. При цьому, ми майже щодня чуємо про нашу корумпованість, помилки та некомпетентність.

Це все перенапружує механізми психічного захисту, знижує рівень мотивованості і самооцінки, сприяє синдрому емоційного вигорання та іншим психічним негараздам серед медичних працівників…

Переконаний, що це можливо змінити, але для цього кожному медику час припинити чекати, почати зміни навколо себе та змінитись самому. А от це зробити найважче… І доки ми будемо продовжувати приймати існуючі умови, якісні зміни не настануть. Навіть більше – ми будемо боятися цих змін та супротивитись їм!!!

Пам’ятаймо, що наша праця є найважливішою не лише для нас, а і для кожної людини, яка має захворювання! І як тільки ми самі усвідомим справжню цінність нашої професії, вона  для всього суспільства знову стане найбільш цінною!

Нехай щира радість у кожного врятованого пацієнта дарує гордість за власну діяльність, зміцнює впевненість у правильності вибору своєї професії, допомагає ставити високі цілі для самовдосконалення та сприяє зростанню престижу української медицини!

Щиро ваш,

Президент УАЛіП

Богдан Божук