Субота, 21 листопада 2015 16:55

Старий зразок посвідчення

Шановні колеги!

Повідомляємо, що 17 листопада 2015 року закінчився строк дії останнього посвідченя члена УАЛіП зразку 2011 року. У зв'язку з цим, з 23 листопада просимо вважати недійсними посвідчення "старого" зразку, як такі, що не підтверджують належність пред'явника до Української асоціації лікарів-психологів.

   

Нагадуємо, що з 1 вересня 2014 року УАЛіП ввела новий зразок посвідчень. Окрім персональних даних власника на 2х мовах (українська, англійська), кожне посвідчення члена Асоціації містить QR-код, за яким можна отримати підтвердження статусу спеціаліста та його професійної компетенції. Код є індивідуальним, а інформація не може бути написана чи змінена власником та ґрунтується виключно на достовірних джерелах (диплом, сертифікати, відгуки пацієнтів/клієнтів тощо). Також персональний код може бути наданий члену УАЛіП окремо для використання за власними потребами.

   

Таким чином Українська асоціація лікарів-психологів перша серед громадських організацій у сфері охорони психічного здоров'я та одна з перших на загальнодержавному рівні громадських об’єднань ввела послугу он-лайн підтвердження професійного статусу своїх членів. Сподіваємось, що дане нововведення сприятиме закріпленню і підтвердженню статусу працівників у сфері охорони психічного здоров’я, позбавленню від недобросовісних "спеціалістів" та допоможе кожному громадянину у правильному виборі свого фахівця.