Вівторок, 22 вересня 2015 16:23

Соціально-психологічна допомога населенню України

Шановні колеги!

З 26 вересня починається навчальна частина Украінсько-Німецького проекту "Соціально-психологічна допомога населенню України", організованого спільними зусиллями International Psychosocial Organisation (IPSO) gGmbH (Німеччина), ротаріанського комітету Німеччина - Україна, ротаріанського дистрикту 1930, RC Konstanz-Майнау, Харків-Сіті, RC Kharkiv Multinational і RC Чернівці, Науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України, Харківського національного медичного університету (кафедра психіатрії, наркології та медичної психології), Медико-психологічного центру Буковинського державного медичного університету, Національного медичного університету імені О.О.Богомольця (медико-психологічний факультет, кафедра загальної і медичної психології та педагогіки) та Всеукраїнської громадської організації "Українська асоціація лікарів-психологів".

В першу чергу, хочемо подякувати всім фахівцям, котрі проявили інтерес до даного проекту. Тема психологічної допомоги людям, що перенесли травму війни та їх реабілітація є надзвичайно важливим завданням сьогодення, а фахівці готові надавати таку допомогу, що підтверджується кількістю отриманих заявок - майже 150 претендентів на 30 вакнтних місць. 

Саме тому перед конкурсною комісією стояло надзвичайно складне завдання відібрати 30 учасників серед багатьох достойних кандидатів.

На жаль, далеко не всі бажаючі змогли потрапити в навчальну групу. Але всі бажаючі залишаються в базі оргкомітету і обов'язково будуть запрошуватись на майбутні проекти співорганізаторів.